Menu

 

Losowe produkty

Lampa Marta LED żółty
Belka BR2
Belka PRISM 42 W żółta
Belka BR2 N

 

Szybki kontakt

PRZEDSIĘBIORSTWO WYTWÓRCZE GAMET Marek Gajewski
ul. Graniczna 52 09-402 PŁOCK
tel./fax +48 24 365 26 00
tel. kom. +48 501 172 743
w godzinach 7.30 - 15.30
 

Logowanie

Użytkownik: 
Hasło: 
Wprowadź tekst z obrazka:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?


 

O NASPrzedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET
, to jedna z czołowych marek polskich i wiodący producent lamp ostrzegawczych i sprzętu rozgłoszeniowego dla służb uprzywilejowanych w kraju i zagranicą. Produkty znajdujące się w ofercie GAMET-u są niezawodne i służą podniesieniu bezpieczeństwa osób i mienia, wypełniających swoją trudną pracę na drogach i w ich pobliżu.
Gwarantując najwyższą jakość i nowoczesność, ściśle współpracujemy z czołowymi producentami zabudów dla pojazdów Policji, Pogotowia Ratunkowego, Straży, Służb Więziennych, Inspekcji Transportu Drogowego i innych. Bardzo uważnie obserwujemy i reagujemy na zapotrzebowanie naszych klientów na nowinki techniczne i nowe technologie. 

Wdrażamy i stosujemy procedury ISO 9001:2009.

Posiadamy własne laboratorium do celów kontroli jakości, badawczych i rozwojowych, dzięki czemu nasze projekty, prototypy i gotowe produkty są sprawdzane dokładnie na każdym etapie powstawania.Nasze urządzenia poddajemy również szczegółowej kontroli na stanowiskach pomiarowo-kontrolnych pod kątem światłości i emisji dźwięku, dzięki czemu jesteśmy przekonani o zadowoleniu ich przyszłych użytkowników. Potwierdzają to otrzymywane opinie od naszych Klientów i uzyskiwane Homologacje.

Stanowisko Kontroli Jakości

Lista naszych produktów wciąż poszerza się. Wprowadzilśmy do sprzedaży szereg bardzo nowoczesnych lamp, nie mających sobie równych nie tylko w naszym kraju. Rozwijająca sie technologia LED pozwala nam zaskakiwać naszych Klientów lampami energooszczędnymi o bardzo wydajnych źródłach światła, niejednokrotnie z dedykowaną optyką i autorskim oprogramowaniem.
Szczycimy się tym, że nasze urządzenia są produkowane w oparciu o polską myśl techniczną i składane na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, co zapewnia nam ciągłość produkcyjną. Wielokrotnie udowodniliśmy, że nasze lampy i generatory dorównują swymi możliwościami odpowiednikom produkowanym na świecie. Potwierdza to sprzedaż eksportowa do krajów Europy zachodniej, wschodniej i południowej. Naszym lampom nie są straszne nawet upały w krajach arabskich, gdzie są montowane na pojazdach misji pokojowych. Jednak najczęściej nasze produkty można usłyszeć i zobaczyć na pojazdach uprzywilejowanych w krajach Europy środkowej.
Każdego roku spotykamy naszych Klientów na Targach MSPO, Autostrada, Edura w Kielcach i Europoltech w Warszawie. Bardzo cenimy te spotkania. Są dla nas źródłem informacji, co jeszcze możemy wdrożyć, by zaspokajać potrzeby rynku, co jeszcze możemy poprawić, by nasze produkty rozwijały się, stawały się niezawodne i nowoczesne. Pracuje nad tym cała nasza kadra wykwalifikowanych pracowników, poddawanych szkoleniom i podnoszącym swoje umiejętności. Pasja kierownictwa i pełne zaangażowanie pracowników są źródłem sukcesów naszej firmy. To również gwarancja dlaszego rozwoju i dalszych dobrych wyników finansowych, ale nie stałoby się to faktem, gdyby nie zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci przez ponad 20 lat istnienia PW GAMET.
I właśnie za to zaufanie dziękujemy, życząc zadowolenia przez kolejne lata owocnej współpracy.
  Następna strona: CERTYFIKATY