+48 501 172 743
zwischen 7:30 und 15:30 Uhr

ÜBER UNS

Przedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET, to jedna z czołowych marek polskich i wiodący producent lamp ostrzegawczych i sprzętu rozgłoszeniowego dla służb uprzywilejowanych w kraju i zagranicą. Produkty znajdujące się w ofercie GAMET-u są niezawodne i służą podniesieniu bezpieczeństwa osób i mienia, wypełniających swoją trudną pracę na drogach i w ich pobliżu.

Gwarantując najwyższą jakość i nowoczesność, ściśle współpracujemy z czołowymi producentami zabudów dla pojazdów Policji, Pogotowia Ratunkowego, Straży, Służb Więziennych, Inspekcji Transportu Drogowego i innych. Bardzo uważnie obserwujemy i reagujemy na zapotrzebowanie naszych klientów na nowinki techniczne i nowe technologie.

Wdrażamy i stosujemy procedury ISO 9001:2009.

Posiadamy własne laboratorium do celów kontroli jakości, badawczych i rozwojowych, dzięki czemu nasze projekty, prototypy i gotowe produkty są sprawdzane dokładnie na każdym etapie powstawania.

PW GametPW Gamet 

Nasze urządzenia poddajemy również szczegółowej kontroli na stanowiskach pomiarowo-kontrolnych pod kątem światłości i emisji dźwięku, dzięki czemu jesteśmy przekonani o zadowoleniu ich przyszłych użytkowników. Potwierdzają to otrzymywane opinie od naszych Klientów i uzyskiwane Homologacje.

Lista naszych produktów wciąż poszerza się. Wprowadzilśmy do sprzedaży szereg bardzo nowoczesnych lamp, nie mających sobie równych nie tylko w naszym kraju. Rozwijająca sie technologia LED pozwala nam zaskakiwać naszych Klientów lampami energooszczędnymi o bardzo wydajnych źródłach światła, niejednokrotnie z dedykowaną optyką i autorskim oprogramowaniem.

Szczycimy się tym, że nasze urządzenia są produkowane w oparciu o polską myśl techniczną i składane na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, co zapewnia nam ciągłość produkcyjną. Wielokrotnie udowodniliśmy, że nasze lampy i generatory dorównują swymi możliwościami odpowiednikom produkowanym na świecie. Potwierdza to sprzedaż eksportowa do krajów Europy zachodniej, wschodniej i południowej. Naszym lampom nie są straszne nawet upały w krajach arabskich, gdzie są montowane na pojazdach misji pokojowych. Jednak najczęściej nasze produkty można usłyszeć i zobaczyć na pojazdach uprzywilejowanych w krajach Europy środkowej.

Każdego roku spotykamy naszych Klientów na Targach MSPO, Autostrada, Edura w Kielcach i Europoltech w Warszawie. Bardzo cenimy te spotkania. Są dla nas źródłem informacji, co jeszcze możemy wdrożyć, by zaspokajać potrzeby rynku, co jeszcze możemy poprawić, by nasze produkty rozwijały się, stawały się niezawodne i nowoczesne. Pracuje nad tym cała nasza kadra wykwalifikowanych pracowników, poddawanych szkoleniom i podnoszącym swoje umiejętności. Pasja kierownictwa i pełne zaangażowanie pracowników są źródłem sukcesów naszej firmy. To również gwarancja dlaszego rozwoju i dalszych dobrych wyników finansowych, ale nie stałoby się to faktem, gdyby nie zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci przez ponad 20 lat istnienia PW GAMET.

I właśnie za to zaufanie dziękujemy, życząc zadowolenia przez kolejne lata owocnej współpracy.

Zertifizierte Qualität

logomaleISO2023
Das Unternehmen GAMET, das auf fast dreizigjähriger Erfahrung beruht, kann auf seine Kenntnisse in Bezug auf die Bestimmungen zur Ausstattung von Fahrzeugen mit Warnleuchten und Signalgebern stolz sein. Der Höhepunkt unserer langjährigen Bemühungen und die Bestätigung des höchsten Niveaus der angebotenen Produkte und Dienstleistungen ist das Qualitätszertifikat PN-EN ISO 9001: 2015. Die von unserer Firma angebotenen Produkte erfüllen die Anforderungen der UNECE-Vorschriften (bezüglich der Ausstattung von Sonder- und Sonderfahrzeugen R-10 und R-65). Dies gibt Ihnen die Gewissheit, dass Ihr Angebot mangels erforderlicher Genehmigungen für Warnsignale nicht abgelehnt wird.

Schneller kontakt

PRZEDSIĘBIORSTWO WYTWÓRCZE
GAMET Marek Gajewski
ul. Graniczna 52 09-402 PŁOCK

tel./fax +48 24 365 26 00
tel. kom. +48 501 172 743
w godzinach 7.30 - 15.30

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
(0)

ACHTUNG! Diese Seite verwendet Cookies und ähnliche Technologien.

Wenn Sie Ihre Browsereinstellungen nicht ändern, stimmen Sie dem z

Verstanden

© 2019 Alle rechte vorbehalten GAMET